SweetCorn
12 09 20
Luc Tournier wint Rotary Beringen The Printroom Golf Cup

Rotary Club Beringen speelt al sinds 2015 elk jaar een wedstrijd waar de golfende rotariërs de drivers en veel meer kruisen.
Benny Cleeren en zijn The Printroom sponsoren de leuke wedstrijd die dit jaar dus aan zijn zesde editie toe was.

Hoofdprijs was een Wisselbeker die voor derde maal door Luc Tournier, ook al winnaar in 2015 en 2018, gewonnen werd.
Hij mocht dat ding dus behouden, wat impliceert dat men opnieuw op zoek moet naar een nieuwe wisselbeker.

Luc bleef Marc Hendrikx en Steve Vanswartenbrouck voor. Benny Cleeren, Erik Keyers en Valère Vandebroek deelden de vierde plaats.

12 09 20
Brecht Van de Heijning beste op Spiegelvense Men’s Day

Brecht Van de Heijning kroonde zich als winnaar van de Mannendag op Spiegelven.
Zijn 37 punten voldoende om het trio Patrick Peters, Valère Lemmens en Geert Janssen achter te houden.
Zij finishten, door hun return, in die volgorde.

Toussaint Van der Wal, Tom Gaens en Luc Box ondergingen hetzelfde voor plaats vijf.
Alsof dat niet volstond deden Ward Henckens, Guy Habraken en Fons Henckens hen dat na voor plaats acht.

12 09 20
En daar is Leo de Sonnaville terug…

Leo de Sonnaville trok voor de start van de Houthalense Men’s Day een vragend gezicht achter zijn mondmasker.
Vooral dan omdat hij het voorbije jaar verschroeiend uithaalde en dus fors in handicap daalde. Minder kans dus om te schitteren.

Dat heeft hij woensdag wel eventjes bijgesteld. Met 40 punten was hij andermaal primus.

Patrick Hoebers en het duo Peter Claes en Jos Schoenmakers probeerden wel, maar niets kon Leo uit zijn troon stoten.
Filip Noé werd vijfde en zag Guy Windmolders, Paul de Bellefroid en Marc Claes de zesde plaats delen.

12 09 20
Marie-Rose Quintiens en Rosette Laporte winnen damesscramble op Flanders Nippon

De dames van Flanders Nippon werden in scramble met twee de Hasseltse baan opgestuurd.
Een oefening waar Marie-Rose Quintiens en Rosette Laporte zich het meest doeltreffende duo toonde.

Zij hadden één punt voorsprong op Hilde Daniëls en Nicole Vanham.
Lieve Baert en Joëlle Byloos tikten als derde aan voor Jacqueline Tobola en Rosette Verbeemen.

Maandag 26 oktober 2020
Tom Segers duikt andermaal erg laag...
Mathieu Thaens houdt Ibo Ganic a......
Morgen…...
25 jaar Golfforum: Wie maakte de......
Zondag 25 oktober 2020
Vraagje...?...
Zaterdag 24 oktober 2020
Limburg telde eind 2019 welgetel......
Liefst vier seniorenkampioenen o......
Daniel Vanderstraeten en Jef Lit......
25 jaar Golfforum: Steeds regen…...
The 4 is er…...
Vrijdag 23 oktober 2020
Geen wedstrijden meer toegelaten......
Jean-Pierre Menghi houdt Luc Van......
Conny Beertens wint Lummense Reg......
Jammer…...
25 jaar Golfforum: Driving range......
Millennium stuurde bij...
Donderdag 22 oktober 2020
Theo Dillen blijft winnen...
Christiane Mercken ziet Hilde St......
Kristin Beckers verslaat trio op......
Laurent Withofs geeft de seniore......
Woensdag 21 oktober 2020
Padraig Lonergan wint finale van......
Marc Mommen en Guido Maris beslu......
John Smeets meteen aan het feest...
Een Yeti…?...
Flanders Nippon biedt een greenf......
Dinsdag 20 oktober 2020
Vasso ziet Ann Gieraerts en Vick......
Marc Gielen en Linda Van Werde K......
Marc Gielen mag hole-in-one aanv......
Gregory Geukens houdt trio achte......
Pieter Janssen redt Limburgse ee......
Maandag 19 oktober 2020
Opnieuw naar het vroegere “abn......
Patrick Orye kroont zich tot kam......
Marc Mommen en Wilfried Walpot d......
Ghoos – van Koolwijk – Tempe......
Paddenstoelentijd…...
contact




Genk
Zondag 18 oktober 2020
Zaterdag 17 oktober 2020
Vrijdag 16 oktober 2020
Donderdag 15 oktober 2020
Woensdag 14 oktober 2020
Dinsdag 13 oktober 2020
Maandag 12 oktober 2020
Zondag 11 oktober 2020
Zaterdag 10 oktober 2020
Vrijdag 09 oktober 2020
Donderdag 08 oktober 2020
Woensdag 07 oktober 2020
Dinsdag 06 oktober 2020
Maandag 05 oktober 2020
Zondag 04 oktober 2020
Zaterdag 03 oktober 2020