SweetCorn
10 03 18
Rest nog Flanders Nippon Hasselt

Golfforum heeft haar wedstrijdkalender vrijgegeven. Rest nog alleen Flanders Nippon Hasselt om dat te doen.
De Lummense wedstrijden starten op 8 april met de Openingswedstrijd van de Sportcommissie en sluiten begin oktober af met een Herfstwedstrijd.

Ter info. De Lummense Ladies’ Day wordt op de 2de en 4de woensdag van de maand gehouden.
De Senioren doen dat op de 1ste en 3de donderdag.
De Men’s Day palmt de 2de en 4de donderdag in.
Wedstrijdkalender Golfforum Lummen
zondag 8 april: Openingswedstrijd van de Sportcommissie
zondag 15 april : Start to Golf
zondag 22 april: Ballenwedstrijd
zondag 29 april: Prijs Hotel Cristal & Ganischgerhof
zondag 6 mei: Prijs Nicolai Fruit
donderdag 10 mei: Clubkampioenschappen
zondag 13 mei: Prijs van het Greenteam & Beker van Vlaanderen
zaterdag 26 mei: Senioren Clubkampioenschap
zondag 27 mei: Benefietwedstrijd
zondag 3 juni: Volvo Rutten Challenge
zondag 10 juni: The Lodge Wines Trophy
zondag 17 juni: Prijs Bruyninx
zondag 24 juni: Prijs van de Golfshops & golfpro
zondag 1 juli: Ballenwedstrijd
zondag 5 augustus: Prijs Securitas
zondag 12 augustus: Prijs van de Captain
zondag 19 augustus: Prijs van de Jeugd
zondag 2 september: Prijs van de Voorzitter
zondag 9 september: Prijs van de Marshalls
zondag 16 september: Prijs Vloeren Peeters
zondag 23 september: Prijs van de Senioen
zondag 30 september Prijs Team Clubhuis
zondag 7 oktober: Herfstwedstrijd.

Zaterdag 26 mei 2018
Carine Ory en Ann Gieraerts winn......
Vrijdag 25 mei 2018
Lieve Goffings en Mariëtte Devr......
Hermien Peumans wint op Spiegelven...
Ruth Vanderplancke domineert Paa......
Er zijn weer mosselen...
Donderdag 24 mei 2018
Drie holes-in-one...
Raphaël Cultiaux wint Prijs van......
...
Maessen Couture houdt Stockverkoop...
Woensdag 23 mei 2018
Johan Ory ziet Philip Odeurs en ......
Jeugd aan het feest in Spiegelve......
Cas Ruelens en Marina Thoelen wi......
Harry Koops wint Prijs Niels, Ye......
Dinsdag 22 mei 2018
Davy Driesen heeft diploma hoofd......
Spanning stijgt...
Anja Rademakers wint op Flanders......
Jules Odeurs topt alles en iedereen...
Maandag 21 mei 2018
Max Peerbooms deed het goed, maa......
Belgian Knockout was ook een bee......
EGTMA deed voor de tweede maal G......
Zondag 20 mei 2018
Vraagje…...
Vrijdag 18 mei 2018
Nicola Philippaerts kwam support......
Saskia Deboutte wint Childern’......
Willy Vanden Poel en Ria Lesire ......
Limburgse Beat the Pro op BKO...
En ja…...
contact

Maasmechelen - Geel - Turnhout




Genk
Donderdag 17 mei 2018
Woensdag 16 mei 2018
Dinsdag 15 mei 2018
Maandag 14 mei 2018
Zondag 13 mei 2018
Zaterdag 12 mei 2018
Vrijdag 11 mei 2018
Donderdag 10 mei 2018
Woensdag 09 mei 2018
Dinsdag 08 mei 2018
Maandag 07 mei 2018
Zondag 06 mei 2018
Zaterdag 05 mei 2018
Vrijdag 04 mei 2018
Donderdag 03 mei 2018
Woensdag 02 mei 2018