SweetCorn
15 04 19
Rosette Bloemen en Mick Onclin blijven winnen in de Prijs Orye Sport

Rosette Bloemen en Mick Onclin waren reeds succesrijk in de vorige dameswedstrijd op Flanders Nippon.
Dat deden ze nog eens over in de Prijs Orye Sport.

Rosette Bloemen (foto) haalde het, voor Bim Poonpol Paowana en Milena Dilworth, in eerste categorie.

Mick Onclin (foto) bleef in tweede reeks Louisa Degraen en Marie Rose Quintiens de baas. Odette Achten en Lieve Goffings haalden hier de top vijf.

Marianne Farine (foto) haalde het in derde reeks nipt van Katin Cafmeyer en Simone Cuppens, terwijl Lucienne Tilkens de beste was in de wedstrijd over negen holes. Maria D’Hoogh en het duo Rosette Verbeemen en Marie-Rose Vesters deden het hier eveneens goed.

15 04 19
Lisa Liu ziet Dany Vercruyssen domineren

Dany Vercruyssen (foto) heeft met voorsprong de Openingswedstrijd van de Millennium Ladies gewonnen.

Prijsgeefster Lisa Liu zag in eerste Marina Thoelen (foto onderaan) als runner-up eindigen.

Caroline Van Den Eeerenbeemt en Ruth Vandeplancke deelden de derde plaats.
Wedstrijdsponsor Lisa Liu finishte als vijfde net voor Ria Wauters en Picky Lee.

15 04 19
Jos Schoenmakers en Patrick Hoebers toppen Houthalense MDay

Patrick Hoebers (archieffoto tussen André Aerts en Johan Hoeks) en Jos Schoenmakers brachten met 36 punten de winnende score binnen in de Men’s day op Royal Limburg.

Het trio Alain Ooms, Bert Spreuwers en Henk Nouwen visten net achter het net.
Jo Switten viel net buiten de top vijf. Ook het lot van Jan-Pieter Maussen en André Hermans.

In het Player of the Year-klassement delen Stef Innocent en Hugo Jaspers de leiding.
Paul de Bellefroid, John Smeets en Jos Schoenmakers ronden de top vijf af.

15 04 19
Peter Verbruggen primus op Spiegelven

De Spiegelvense Mannenclub bood een “kleine mannendag” aan.
Wat Peter Verbruggen (foto met rechts Spiegelven-captain René Koolen) niet weerhield om de zege te grijpen.

Bij de eindafrekening had “Brug” één punt voorsprong op Patrick Jansen en Steven Tang.
Maurice Schreurs viel net naast het podium. Stefan Schildermans en Erik Corswarem deelden de vijfde plaats.
Ward Henckens, Jos Haumont, Jo Maleux, Jean Jehoul en Gunther Leenders de zevende plaats.

Johan Gutschoven was de beste in de wedstrijd over negen holes.
Hij ging Dirk Sneijkers en het duo Pascal Goyens en Frank Ruiters vooraf.

Dinsdag 21 mei 2019
Marc Vuurstaek en Charlotte Gilt......
Conny Beertens en Bea Schepers w......
Vier Limburgse golfers naar BKO-......
Olga Vanderstraeten beste Paalse......
Maandag 20 mei 2019
Ben Henry versterkt secretariaat......
Remco Zinken en Ana Elena Kuster......
Frieda Vandevoort en Wei Cheng L......
Frank Wils en Peter Gubbelmans z......
Cliff Heulens en Angelien Schari......
James Van Maerrem houdt Eric Van......
Zondag 19 mei 2019
Vraagje...?...
Zaterdag 18 mei 2019
Wie wordt de beste Limburgse gol......
Irène Schepers en Bim Poonpol ......
Een nieuwe vrucht…?...
Vrijdag 17 mei 2019
Spiegelven vierde mee......
Margriet Hartel en Jef Litaer wi......
Estelle Dewaleffe en Niels Claes......
Daltons in Spanje...
Donderdag 16 mei 2019
Liesbet Michels en Marleen Keije......
Eddy Raymaekers en Ann Godelaine......
Maurice Poelmans en Lodewijk Swa......
Oli’s tip...
Een Duvel voor de winnaar…...
Woensdag 15 mei 2019
Wie het schoentje past, trekke h......
Olivier Withofs gedeeld winnaar ......
Ellen Gielen van golfbaan naar T......
Barry Pavic kwalificeerde zich v......
Freddy Dilworth wint ontmoeting ......
Dinsdag 14 mei 2019
Ellen Gielen en Brent Wuyts winn......
Notarissen huldigen Hilde Vanopp......
Jeugd domineert Spiegelvense Clu......
Benny Willems houdt Walter De Bo......
contact




Genk
Maandag 13 mei 2019
Zondag 12 mei 2019
Zaterdag 11 mei 2019
Vrijdag 10 mei 2019
Donderdag 09 mei 2019
Woensdag 08 mei 2019
Dinsdag 07 mei 2019
Maandag 06 mei 2019
Zondag 05 mei 2019
Zaterdag 04 mei 2019
Vrijdag 03 mei 2019
Donderdag 02 mei 2019
Woensdag 01 mei 2019
Dinsdag 30 april 2019
Maandag 29 april 2019
Zondag 28 april 2019