Wie op… Royal Limburg?
We speuren vanaf vandaag op de CLB Group Order of Merit, raad te plegen hierboven bij "Uitslagen", naar de besten per Limburgse club.
We baseren ons op de provinciale handicaplijst eind augustus. Er kan dus in september watr aan de handicaps veranderd zijn. In grote trekken blijft de top 10 wellicht overeind.
Kristof Ulenaers (foto), die aan de University of North Texas golf met studies combineert, blijft niet alleen de duidelijke Limburgse nummer één en maar dus ook die van Royal Limburg.
In zijn zog een cluster gevormd door Max Peerbooms, Bram van Zandvoort en Remco Zinken.
Ook Arthur Van Elewyck heeft een plus-handicap achter zijn naam, dus beter dan scratch, en daarmee telt de Houthalense club liefst vijf plus-handicappers.
Evelien Dewilde, door haar drukke oogartsenpraktijk nog nauwelijks golfactief, topt de damesranking voor Teddy van Geel en Houthalense clubkampioene Helmi van Asseldonk.
Men
1. Kristof Ulenaers Hcp +3,9
2. Max Peerbooms Hcp +1,5
3. Bram van Zandvoort Hcp +1,4
4. Remco Zinken Hcp +1,2
5. Arthur Van Elewyck Hcp +0,2
6. Friso de Boer Hcp 0
7. Glenn Pflieger 1,9
8. Toon Gieraerts Hcp 2,3
9. Paul Hansen Hcp 2,3
10. Wouter Villhaber 2,6
Ladies
1. Evelien Dewilde Hcp 4,3
2. Tessy van Geel Hcp 4,8
3. Helmi van Asseldonk Hcp 5,6
4. Kathleen Renders Hcp 5,7
5. Francine Martens Hcp 6,1
6. Lauren Vansweefelt Hcp 6,7
7. Vasso Smeets Hcp 8,5
8. Annicq Ooms Hcp 9,1
9. Bea Natens Hcp 9,2
10. Nathalie Ulenaers Hcp 9,2






















