Golflimburg.be

Dé golf website voor Limburg en omstreken

Actueel

Jean-Paul Van Loo heeft na haast twintig jaar een carrière switch gemaakt. Hij zwaaide BMW uit en stort zich nu helemaal in de golfbusiness.

“Ik werkte al een tijdje samen met Didier Dykmans van The Golf Company in Kemzeke. Didier was vroeger pro op Millennium en baatte er de pro shop uit. Die samenwerking is nu verder geconcretiseerd en uitgebouwd. Ik zit nu 100% in de golf.”

“Niet dat we tijdens de winkel lockdown zitten te niksen. Integendeel. We hebben de pro shop op Royal Antwerp overgenomen en er zitten nog enkele andere projecten in de pipeline."

"Ook zijn we op zoek naar nieuwigheden in de golfsport. Zoals bijvoorbeeld de OceanTee. Ocean Tee Golf brengt tee’s in bamboe op de markt om met die duurzame tee’s plastic uit de (golf)wereld te helpen bannen.”
“Dan was er nog onze zoektocht naar chipping en andere netten. De vraag na de lockdown was immers immens. We waren zéér vlug door onze voorraad uit en hebben de ganse wereld rond gespeurd naar nieuwe… die er nauwelijks waren. Zelf had ik er eentje thuis. Toen ik daar mijn nieuwe Callaway Mavrik-ijzers wilde testen, sloeg ik een nochtans superzachte oefenbal naar de buren. Ik heb het dan ook daarbij gelaten…”

Over Golflimburg.be

Golflimburg.be is dé golf website voor Limburg en omstreken. Het golfgebeuren in de provincie wordt dagdagelijks in woord en beeld op deze website besproken. Wat, over de clubs heen, voor een uniek “golf Limburggevoel” zorgt.

Recente berichten

Woensdag 28 oktober 2026
Dinsdag 27 oktober 2026
Maandag 26 oktober 2026
Zondag 25 oktober 2026
Zaterdag 24 oktober 2026
Vrijdag 23 oktober 2026
Donderdag 22 oktober 2026
Woensdag 21 oktober 2026

Partners