SweetCorn
17 01 20
Jan Laermans en Michel Meuwissen beste Winterstrijders

De “Wintergames” gaan op Flanders Nippon onverminderd door.
Zoals het greenkeepersteam dat ijverig bunkers en contouren blijft shapen.

Verleden dinsdag toonde Jan Laermans zich de beste Winterstrijder in eerste categorie.
Hij had best wat voorsprong op Jos Smisdom, die de vorige manche won (zie hieronder), Bruno Paulissen en Flor Claes.

In tweede categorie stond er geen maat op Michel Meuwissen die Inge Smeets, verleden manche winnares, en Daniëlle Martens onder hield.

17 01 20
Marina Thoelen en Jo Douven winnen op Millennium

Jo Douven en Marina Thoelen hebben op Millennium de wekelijkse seniorenwedstrijd naar hun hand gezet.

Marina (archieffoto) moest vooral rekening houden met Jeannine Boons en Ruth Vanderplancke.
Maddy Janssen en Maria Van Bael haalden de top vijf.

Bij de mannen moest Jo Douven (archieffoto links) diep gaan om Jefke Bosmans en Hans Meelberghs voor te blijven. Willy Reynders en Gy Schuer hielden Jos Maes, Guido Vandebroek en Peter Claes van de vijfde plaats.

17 01 20
Jos Smisdom en Inge Smeets juichten op Flanders Nippon

De eerste dinsdag van het jaar werd er op Flanders Nippon een “Winterstrijders”-wedstrijd gehouden.

Jos Smisdom was de beste in eerste categorie waar ook Paul Peeters en David Hugaerts het goed deden.
In tweede reeks topte Inge Smeets alles en iedereen.
Dat moesten nummers twee en drie Jef Daenen en Daniëlle Martens ootmoedig toegeven.

17 01 20
Afslagmatten op Executive Course van Millennium

Om beginners en diegenen die hun erg belangrijk short game willen bijstellen de best mogelijke afslagplaatsen, dus condities te bieden, opteerde men op Millennium om de tee’s van de negen holes Executive Course van afslagmatten te voorzien.

De afboording en fundering is reeds klaar.

Maandag 21 september 2020
Bilzenaren zien Dirk Bosloirs wi......
Zoldenaren zien James Van Maerre......
Willem Steelant en Filip Dings t......
Krista Feytons nipt voor Christi......
Zondag 20 september 2020
Vraagje…?...
Zaterdag 19 september 2020
Welke Limburger schittert in Nat......
Genieten,... maar dan wel met m......
Walter De Bock beste Golfforum-s......
BMW biedt levenslang bijstand ...
Vrijdag 18 september 2020
Viviane Schellens lukt hole-in-o......
Rosette Bloemen weer op zegepad...
Carine Ory en Ann Gieraerts winn......
Ludo Vermeulen topt Paalse senio......
Wijnants – Vandeput – Peeter......
Paul Bruggen beste Daltonner op ......
Donderdag 17 september 2020
Familie Lowette ziet Jimmy Mente......
Helmi van Asseldonk blijft winnen...
Sara Hogan wint Spiegelvense Lat......
Guido Vandebroek outstanding op ......
Surprisewedstrijd is voor Luc Ve......
Vanaf vandaag......
Woensdag 16 september 2020
Guy Kippers en Bruno Steensels w......
Katrien Kerkhofs wint Lanakens O......
Dries Aerts en Karel De Piere wi......
Wachten…...
Dinsdag 15 september 2020
KBGF zoekt Secretaris Generaal...
Davy Lievens en Lucia De Lee kro......
Cas Ruelens domineert Prijs 19th......
Tom Moons wint topstrijd op Golf......
Mathieu Phillipart nipt voor Bar......
Maandag 14 september 2020
Esra Cetinkaya overvleugelt Woen......
Valentin Smets voor Patrick Vand......
Sven Horemans houdt Benny Willem......
contact




Genk
Zondag 13 september 2020
Zaterdag 12 september 2020
Vrijdag 11 september 2020
Donderdag 10 september 2020
Woensdag 09 september 2020
Dinsdag 08 september 2020
Maandag 07 september 2020
Zondag 06 september 2020
Zaterdag 05 september 2020
Vrijdag 04 september 2020
Donderdag 03 september 2020
Woensdag 02 september 2020
Dinsdag 01 september 2020
Maandag 31 augustus 2020
Zondag 30 augustus 2020
Zaterdag 29 augustus 2020