|
|
|
|
| Millennium gaat op ingeslagen succesweg verder |
|
Sebastian Dohmen (foto, samen met broer Florian rechts), general manager van Millennium Paal, had de eer het reeksje Limburgse golfnieuwjaarsrecepties af te ronden. Hij nam de gelegenheid uiteraard te baat om het nieuwe bestuur voor te stellen.
Roland Bruynseraede is zoals geweten de nieuwe Millennium-voorzitter en zal op captain Paul Put kunnen bogen. Raf Theuwis blijft uiteraard jeugdcaptain, terwijl Frieda Vandevoort, Theo Dillen en Alfons Peeters respectievelijk captains van de Ladies, Men en Senioren worden.
Het bestuur van Millennium engageert zich ook om de ingeslagen succesweg te blijven volgen. Ook wat de clubambiance betreft. Die wil men weer wat hoger tillen. Iets waar de duizend leden en de door Eric Van Tendeloo geleide Ledenraad voor kunnen zorgen.
Morgen: Business Club en greenkeeping
|
|
|
|
|
|