SweetCorn
04 06 24
Piet en Marie-Christine Dessers toppen Houthalense Echtparenwedstrijd

De Echtparenwedstrijd is een Houthalense klassieker die terug gaat naar het begin van Royal Limburg.
Dat merkte je aan het overvolle deelnemersveld.

Het waren andermaal de families Dewilde en De Ceuster die de wedstrijd aanboden.

De man/vrouw-duo’s speelden in één reeks.

Het waren Piet en Marie-Christine Dessers (foto) die de prestigieuze zege grepen. Net tien jaar geleden hadden ze dat nog eens gedaan.

Marie-Christine en Piet hadden aan 45 punten net genoeg om Pascal en Francine Martens (foto onderaan) te verslaan.

Paul en Janna de Bellefroid (foto onderaan) tikten samen met Jan en Martine Ilsen (foto helemaal onderaan) als derde aan.

Gérard en Bim Cuypers, Piet en Brigitte Dewilde en Dominiek en Magda Willemse deelden de vijfde plaats.

04 06 24
Suburbians winnen Masters 3000 op Golfclub Hasselt

Op Golfclub Hasselt werd de finale gespeeld van de Masters 3000 waar verschillende regionale ledengroepen het tegen elkaar opnamen.

Uiteindelijk bleken de Suburbians onder leiding van teamcaptain Mark Vansweevelt (foto) de winnaar.

De Sururbians waren de leden die niet bij de City Bastaards, wonend binnen de grote ring van Hasselt, noch bij de Fringe Area, leden va Groot-Hasselt met inbegrip van Alken en Diepenbeek, hoorden.

Fringe Area tikte met teamcaptains Inge Henry en Myriam Eerdekens (foto) als tweede aan, waardoor de City Bastaards onder leiding van Inge Smeets en Greet Voet (foto onderaan) met de derde plaats tevreden moesten zijn.

De winnende Suburbians kregen een bon van liefst 1000 euro die ze de dag zelf in het clubhouse moesten gebruiken.
Zij waren echter zo vriendelijk om dat te delen met de andere teams.

04 06 24
Inge Henry beste in laatste Masters 3000-manche

Inge Henry (foto), co-captain van de Fringe Area, heeft de slotwedstrijd van de Masters 3000 gewonnen.

In eerste reeks haalde ze het van Hiro Utsumi en Frank Tordeur.
Tom Van Hove werd solo vierde, terwijl Tom Van Hove, Patrick Vandeput, Paul Henry en Patrick Put de vijfde plaats deelden.

In tweede reeks haalde Louis Van Den Heuvel het nipt van Nathan Vanschoenwinkel.
Bas Van Bael werd hier derde en zag Johan Gevers en Matt Vliegen in zijn zog eindigen.

Raymond Hendriks won de wedstrijd over negen holes.
Patrick Reniers en Danny Rijks klommen mee op dat podium.

Simon Beeckman werd door captain Marc Philtjens vakkundig "geknipt"

04 06 24
Spiegelvense 19th Hole Club ziet Sophie Custers triomferen

De 19th Hole Club golfvriendengroep organiseerde haar traditioneel steeds leuke clubwedstrijd op hun Spiegelven.

In eerste categorie mochten ze Sophie Custers feliciteren.
De jeugdspeelster haalde het in eerste categorie vlotjes van het tweetal Herman Cornelissen en Richard Custers.
Fons Henckens en Peter Deckers rondden ten nadele van Marc Gielen, Part Orye en Marc Vuurstaek de top vijf af.

Luc Box was primus in tweede reeks.
Hij bleef daar Lily Geerts en René Koolen voor. Hugo Willems, Emile Lauwen, Jo Maleux en Koen Vandersmissen vielen net naast de top drie.

Siemen Beurskens domineerde derde categorie.
Maarten Kuijpers en Jos Vanroy klommen hier mee op het podium.

Tom Fret was de beste rabbit. Nicolas Marx werd runner-up.

04 06 24
Jayden Adriaensen en Dominique Boesmans toppen Prijs Millennium Businessleden

De leden van de Business Club van Millennium boden al hun Paalse clubgenoten een wedstrijd aan.

Dominique Boesmans, omringd door wedstrijdcoördinator Ivan Smeyers en Business Club-captain Hans Corvers, had weinig moeite om de eerste damesreeks te winnen.

Jayden Adriaensen moest zich wel dubbel plooien om in de eerste mannenreeks Nial Curran achter te houden.

Nial was beste bruto.
Mathis Bervoets en Davy Lievens deelden de derde plaats, terwijl Ruben Lievens, Patrik Martin en Jeroen Van Melkebeek zich op plaats vijf verdrongen.

Steven Nijs topte tweede mannenreeks. Gwen Noels, Johan Fonteyn, Kris Leliaert en Jos Maes haalden in die volgorde de top vijf.

Bij de dames versloeg Gabriela Garaba in tweede reeks Annarita Tramacere.
Esra Cetinkaya en Jeannine Boons duwden Nancy Vandoninck naar de vijfde plaats.

Kenny Muls haalde het in derde reeks waar Bert Frederickx en Herman Wevers de ereplaatsen opeisten.

Dimitri Van Lunter won de wedstrijd over negen holes.
Nathalie De Lobelle en Patrik Wellens vervolledigden dat podium.

Sune Luykx won de jeugdwedstrijd op de Compact Course.
Lewis Diercken, Jace Nabski en Senne Bervoets deden het hier ook goed.

Dinsdag 16 juli 2024
Myriam Eerdekens en Manu Monard ......
Lummense Daltons zien Jan Franse......
Jeff Sansen en Apichon Pienchana......
Willem Ferreira en Dominique Boe......
Maandag 15 juli 2024
Bart Coppers topt Open Qualifyin......
Vroege vogels in Breakfast Golf ......
Max Bessems houdt Jorgen Moerman......
Zondag 14 juli 2024
Vraagje...?...
Zaterdag 13 juli 2024
Bart Bollen eerste Belgische Mas......
Martin Flynn houdt René Koolen ......
Herman Franssens topt Lummense MDay...
Ming Hui Chi wint Senioren Maand......
Herman van Wijnendaele voor Alai......
Esra Cetinkaya en Babs Deckx win......
Vrijdag 12 juli 2024
Vader en zoon Pieters runner-up ......
Victor Vandeput en Dirk De Laet ......
Jules Odeurs primus in Houthalen......
Anne Van Dingenen houdt Aga Choj......
Thomas Dejan blijft Spiegelvens ......
Donderdag 11 juli 2024
Karin Wiemeersch beste in Spiege......
Dimitri Jans domineert manche Ma......
Emile Lauwen beste in Spiegelven......
Millennium leek even op een kaps......
Woensdag 10 juli 2024
Benny Willems topt manche Dalton......
Inge Henry wint Hasseltse manche......
Astrid Graindourze wint Houthale......
Lut Vandenholt en Jeff Sansen ha......
Foute golfdag op Millennium...
Dinsdag 09 juli 2024
René Lambrigts en Hanne Nelis n......
Camille Tournier beste stablefor......
Pieter Janssen beste landgenoot ......
Karien De Vusser topt Spiegelven......
Ignace van Den Steene wint Final......
Joppe Haneveer topt vierde manch......
contact




Genk
Maandag 08 juli 2024
Zondag 07 juli 2024
Zaterdag 06 juli 2024
Vrijdag 05 juli 2024
Donderdag 04 juli 2024
Woensdag 03 juli 2024
Dinsdag 02 juli 2024
Maandag 01 juli 2024
Zondag 30 juni 2024
Zaterdag 29 juni 2024
Vrijdag 28 juni 2024
Donderdag 27 juni 2024
Woensdag 26 juni 2024
Dinsdag 25 juni 2024
Maandag 24 juni 2024
Zondag 23 juni 2024