|
|
|
|
Benny en Chris Willems steken Lummense Ladies/Men Cup op zak |
Op Golfforum Lummen was er een traditionele Ladies/Men Cup.
Duidelijk wat naar de hand van Benny Willems en zijn Chris. Met 46 punten wonnen ze de scramble.

Beiden hadden in eerste categorie één belangrijk puntje voorsprong op Kristina Van Houdt en Peter Gubbelmans.
Viviane Broekmans en Michaël Wouters deelden samen met Lukas Coosemans en Peter Ottenburgs de derde plaats.
Staf en Dries Verbeemen werden vijfde.

In tweede reeks haalden Saskia Deboutte en Peter Claes het erg nipt van Guido Goossens en Johnny Schepers.
Koen Smeyers en Katrien Daems legden beslag op de derde plaats ten nadele van zowel Ferre Lenaerts en Brenda Mondelaers als Wouter Michiels en Amy Vandepoel.
Golfforum voorzitter Eddy Withofs en clubsecretaris Silvia Knippenberg vielen hier net naast de top vijf.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Picky Lee en Xander Bervoets winnen Millennium Open |
Millennium organiseert een hele reeks Opens.

Xander Bervoets toonde zich in de eerste mannenreeks primus.
Hij ging Davy Lievens en het viertal Max Vandael, Marco Vrancken, Gregory Geukens en Maxime Sertijn vooraf.

Bij de dames haalde Picky Lee het van Véronique Schoofs, Hanne Nelis en Patricia Gorssen.
Martine Gregoir topte tweede reeks bij de dames waar ze Nancy Vandoninck en Heidi Maes voor bleef.
Bij de mannen juichte Jochen Henkens. Ook Eftimios Tsokos en Viggo Jadoul mochten hier eveneens glunderen.
Gerd Kimpen domineerde derde mannenreeks waar Robbe Blarinckx en Jens Van Litsenborg geen verhaal tegen hadden.
Daniël Veltjen won de wedstrijd over negen holes voor Ingrid Colson.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ook een Masters op Golfclub Hasselt |
Op Golfclub Hasselt wordt er opnieuw een Masters 3000 gehouden tussen teams van verschillende Hasseltse regio’s.

Waar in de eerste manche Ruben Kerkhofs alles en iedereen topte en Selina Libaers en Inge Vogels met de overige ereplaatsen gingen lopen, was het in de tweede manche Juan Jacobs die de beste score binnen bracht.
Ruben Kerkhofs, de winnaar van manche één, werd runner-up voor het duo Oscar De Mol en Julien Libotte.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karel Nouwen wint Spiegelvense ballenwedstrijd |
Op Spiegelven ging men de strijd aan om zoveel mogelijk ballen binnen te rijven.

Het was Karel Nouwen die de meeste ballen aangereikt kreeg.
Peter Beckers kreeg als tweede een aantal minder, maar meer dan nummer drie Léon Cloetens.
Maud van Zon en her duo Kristin Beckers en Lieve Claesen mochten ook met wat ballen naar huis.

Bij de rabbits was Rik Bamps de beste.
Hij ging Louis Fryns en het tweetal Marcel Engelen en Emile Schobbens vooraf.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Millies in de media aandacht |
De “Millies”, de koosnaam van de juniores van Millennium, kwamen verleden week uitgebreid in het nieuws.

Zowel in Het Belang van Limburg, vrt, radio 2 en de Beringse internetgazet mochten zij tijdens het paaskamp hun kunsten tonen.

Pro’s Thibaut Leys en Kevin Hesbois begeleidden hen bij de stage onder de goedkeurende blikken van juniorcaptain An Van Bael.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Reeks demodagen van GolfLab |
GolfLab biedt op verschillende locaties demodagen aan.

Zo is er nu vrijdag 18 april een demodag van Callaway op Royal Limburg.
Donderdag 8 mei kan je eveneens op Royal Limburg het materiaal van Ping komen proberen.
De dag nadien, op vrijdag 9 mei, is het dan de beurt aan Wilson om op Golfclub Hasselt een demodag te houden.
Reserveren is uiteraard raadzaam.

|
|
|
|
|
|