SweetCorn
25 06 24
Toppers Christophe Palmans en Cas Ruelens winnen Prijs Voorzitter op Spiegelven

Voorzitter Albert Bouts stuurde voor zijn Prijs iedereen in 4BBB de Spiegelvense baan op.

Duidelijk wat naar de hand van topduo Cas Ruelens en Christophe Palmans die met 43 punten de zege greep.

Zij gingen in die eerste reeks Inès Leridan en Guy Daniëls vooraf die het in de strijd van runner-up haalden van clubcaptain Patricia Fagard en Ana Elena Kusters.

In tweede reeks topten Michaël Janssens en Raphaël Fret met schitterende 49 punten alles en iedereen. Ook Geert Hendrikx en Corneel Eerens.
Stijn Willems en Siemen Beurskens grepen de derde plaats ten nadele van Joris en Kathy Slegers.

Ruben Kerkhofs was de beste rabbit. Tom Fret en Sylke Vandersmissen deden het hier eveneens goed.

25 06 24
Peter Gubbelmans en Jari De Sloovere winnen senior/niet senior-wedstrijd op Golfforum

De seniorencommissie van Golfforum bood een dubbele wedstrijd aan.

Enerzijds was er eentje waar een senior aan een niet-senior gekoppeld werd, maar ook eentje waar twee senioren de handen in elkaar mochten slaan.

In de eerste reeks, dus senior/niet senior, toonden Peter Gubbelmans en Jari De Sloovere zich primus.
Nadine Kostelring en Glenn Nijssen kwam één puntje te kort om de 44 scramblepunten van het winnende duo te bedreigen.
Aga Chojnacka en Frank Ignoul grepen de derde eindplaats.

Tweede categorie senior/niet-senior werd door Conny Beertens en Tom Lemmens gewonnen ten nadele van Sam Vanhoven en Patrick Fonteyn.

In de categorie senior/senior topten Anita Maes en Frank Snijkers alles en iedereen.
Greet Enkels en Dirk Jamaer moesten dat, zoals Stephan Raemaekers Jan Vanderauwera, toegeven.

De zege in de negen holeswedstrijd ging naar Tessy Vannerem die Francis Requilé en Guido Goossens voor bleef.

25 06 24
Kristien Schrijvers en Jan Hillen toppen Houthalense Green van de Hoop

Kristien Schrijvers was netto de beste in de Prijs van de Hoop op Royal Limburg.

In eerste reeks bleef ze het trio Anthony Aerts, Sem Berghs en Stef Lettens voor.

Bruto was Jan Hillen de beste. Hij haalde het in de topstrijd van Friso den Boer, Vincent Valvekens en Patrizio Di Marco.

Anouk Vanderstricht bracht in tweede reeks dé score van de dag binnen door 46 punten te vergaren.
Veel te hoog gegrepen voor Sophie Geens en Henk Nouwen.

25 06 24
Farid Verrijt en Martine Raeymaekers winnen Captains Prize op de Kempense

Martine Raeymaekers moest naar 42 punten reiken om op de Kempense de Captains Prize te winnen.
Zij had in de damesreeks een mooie voorsprong op Marceline Geypen.
Liesbet Van Dessel werd derde ten nadele van Martine Vanderhoydonks.

Bij de mannen moest Farid Verrijt tot het uiterste gaan op Raymond Mertens achter te houden.
Frank De Graaf tikte hier als derde aan. Hans Vanlimbergen en Kevin Engelen duwden Pascal Jansz uit de top vijf.

Ruud Coppelmans was de beste in tweede mannenreeks.
David Borghs en Iwan Teuwen vervolledigden dat reekspodium

Dinsdag 16 juli 2024
Myriam Eerdekens en Manu Monard ......
Lummense Daltons zien Jan Franse......
Jeff Sansen en Apichon Pienchana......
Willem Ferreira en Dominique Boe......
Maandag 15 juli 2024
Bart Coppers topt Open Qualifyin......
Vroege vogels in Breakfast Golf ......
Max Bessems houdt Jorgen Moerman......
Zondag 14 juli 2024
Vraagje...?...
Zaterdag 13 juli 2024
Bart Bollen eerste Belgische Mas......
Martin Flynn houdt René Koolen ......
Herman Franssens topt Lummense MDay...
Ming Hui Chi wint Senioren Maand......
Herman van Wijnendaele voor Alai......
Esra Cetinkaya en Babs Deckx win......
Vrijdag 12 juli 2024
Vader en zoon Pieters runner-up ......
Victor Vandeput en Dirk De Laet ......
Jules Odeurs primus in Houthalen......
Anne Van Dingenen houdt Aga Choj......
Thomas Dejan blijft Spiegelvens ......
Donderdag 11 juli 2024
Karin Wiemeersch beste in Spiege......
Dimitri Jans domineert manche Ma......
Emile Lauwen beste in Spiegelven......
Millennium leek even op een kaps......
Woensdag 10 juli 2024
Benny Willems topt manche Dalton......
Inge Henry wint Hasseltse manche......
Astrid Graindourze wint Houthale......
Lut Vandenholt en Jeff Sansen ha......
Foute golfdag op Millennium...
Dinsdag 09 juli 2024
René Lambrigts en Hanne Nelis n......
Camille Tournier beste stablefor......
Pieter Janssen beste landgenoot ......
Karien De Vusser topt Spiegelven......
Ignace van Den Steene wint Final......
Joppe Haneveer topt vierde manch......
contact




Genk
Maandag 08 juli 2024
Zondag 07 juli 2024
Zaterdag 06 juli 2024
Vrijdag 05 juli 2024
Donderdag 04 juli 2024
Woensdag 03 juli 2024
Dinsdag 02 juli 2024
Maandag 01 juli 2024
Zondag 30 juni 2024
Zaterdag 29 juni 2024
Vrijdag 28 juni 2024
Donderdag 27 juni 2024
Woensdag 26 juni 2024
Dinsdag 25 juni 2024
Maandag 24 juni 2024
Zondag 23 juni 2024