SweetCorn
29 06 24
Golfclub Hasselt wint andermaal de Limburg Men Challenge

Het team van Golfclub Hasselt heeft de mooie Limburg Men Challenge-trofee in huis gehouden.
Verleden jaar was Hasselt al overwinnaar. Dit jaar weer.

Met 353 punten was het door Gert Grauwels en Pieterjan Hombrouckx geleide team primus in de clubcompetitie.

Millennium eiste met 332 punten de tweede plaats op, terwijl Royal Limburg als derde het podium vervolledigde.
Golfforum Lummen en Spiegelven sloten de rij in deze 17de editie van de Limburg Men Challenge.

29 06 24
Hiro Utsumi houdt Jo Dijck nipt achter

Naast het teamklassement in de Limburg Men Challenge was er uiteraard ook een individueel klassement.

In eerste reeks ging de zege naar thuisspelende Hiro Utsumi.
Zijn 37 punten waren er net eentje meer dan Jo Dijck van Millennium (foto).

Zijn clubgenoot Jo Douven en Hasseltse Marc Brepoels deelden de derde eindplaats.
Tom Dries werd vijfde.

Glenn Nijssen, David Custers, Edwin Bellis, Guido Grieten en Marc Philtjens haalden de top tien.

29 06 24
Erik Vandijck weer aan het feest

Erik Vandijck was de beste in tweede categorie en zorgde dus samen met Hiro Utsumi voor een individuele Hasseltse dubbelzege.

Erik deed het in die reeks beter dan Millenniummer Jan Plessers en Roel Geraerts van Golfclub Hasselt.

Frank Snijkers van Golfforum Lummen zag Houthalense Alain Ooms en Spiegelvenner Emile Lauwen de vijfde plaats delen.

André Hermans, Robert Baeten , Dirk Gysenberg en Frank Ignoul rondden de top tien af.

29 06 24
Marc Thieme Groen beste in senioren maandbeker op de Kempense

Op de Kempense Mol speelden de senioren hun juni maandbeker.

Marc Thieme Groen kwam in eerste reeks ls overwinnaar uit de strijd.
Zijn 40 punten waren er twee meer dan Ming Hui Chi en drie meer dan Johny Gielen.
Raymond Mertens en Yannick Spirlet-Van Keymeulen  rondden de top vijf af.

In tweede categorie was Lai Man Chik te sterk voor Josée Sterckx.
Ook Ivan Aerts en René Daemen finishten als gedeeld tweede. Marc Huysmans was solo vijfde.

Carine Leemans duldde in derde reeks nauwelijks tegenstand.
Haar 42 punten waren er liefst zeven meer dan naaste vervolgster Marceline Geypen.
Michel De Jong en André Cools deelden de derde eindplaats.

29 06 24
Marie-Rose Quintiens en Daan Vangramberen toppen Hasseltse Ladies Invite

Op Golfclub Hasselt nodigden de Ladies uit.

Marie-Rose Quintiens vroeg Witbosser Daan Vangramberen en beiden scoorden in deze 4BBB mooie 47 punten.
Daarmee waren ze in eerste reeks vier punten beter dan Marina Lamens en Gérard Cuypers.
Bim Poonpol Paowana en Pascal Budo finishten in hun zog.

In tweede reeks stond er eveneens geen maat op het duo Viviane Vanesch en Maurice Poelmans. Ook zij scoorden 47 winnende punten.
Drie meer dan naaste vervolgers Krisje van gestel en Manu Monard.
Inge Vogels en Bart Smets duwden Freddy en Milena Dilworth uit de top drie.

Dinsdag 16 juli 2024
Myriam Eerdekens en Manu Monard ......
Lummense Daltons zien Jan Franse......
Jeff Sansen en Apichon Pienchana......
Willem Ferreira en Dominique Boe......
Maandag 15 juli 2024
Bart Coppers topt Open Qualifyin......
Vroege vogels in Breakfast Golf ......
Max Bessems houdt Jorgen Moerman......
Zondag 14 juli 2024
Vraagje...?...
Zaterdag 13 juli 2024
Bart Bollen eerste Belgische Mas......
Martin Flynn houdt René Koolen ......
Herman Franssens topt Lummense MDay...
Ming Hui Chi wint Senioren Maand......
Herman van Wijnendaele voor Alai......
Esra Cetinkaya en Babs Deckx win......
Vrijdag 12 juli 2024
Vader en zoon Pieters runner-up ......
Victor Vandeput en Dirk De Laet ......
Jules Odeurs primus in Houthalen......
Anne Van Dingenen houdt Aga Choj......
Thomas Dejan blijft Spiegelvens ......
Donderdag 11 juli 2024
Karin Wiemeersch beste in Spiege......
Dimitri Jans domineert manche Ma......
Emile Lauwen beste in Spiegelven......
Millennium leek even op een kaps......
Woensdag 10 juli 2024
Benny Willems topt manche Dalton......
Inge Henry wint Hasseltse manche......
Astrid Graindourze wint Houthale......
Lut Vandenholt en Jeff Sansen ha......
Foute golfdag op Millennium...
Dinsdag 09 juli 2024
René Lambrigts en Hanne Nelis n......
Camille Tournier beste stablefor......
Pieter Janssen beste landgenoot ......
Karien De Vusser topt Spiegelven......
Ignace van Den Steene wint Final......
Joppe Haneveer topt vierde manch......
contact




Genk
Maandag 08 juli 2024
Zondag 07 juli 2024
Zaterdag 06 juli 2024
Vrijdag 05 juli 2024
Donderdag 04 juli 2024
Woensdag 03 juli 2024
Dinsdag 02 juli 2024
Maandag 01 juli 2024
Zondag 30 juni 2024
Zaterdag 29 juni 2024
Vrijdag 28 juni 2024
Donderdag 27 juni 2024
Woensdag 26 juni 2024
Dinsdag 25 juni 2024
Maandag 24 juni 2024
Zondag 23 juni 2024