Helmi van Asseldonk en Jo Spaas winnen seniorenwedstrijd The Golfshop
The Golfshop op Royal Limburg bood een seniorenwedstrijd aan.
Een single waar Jo Spaas (archieffoto met links Luc Vanduffel) zich in eerste mannencategorie de beste toonde. Hij ging Francis Huys en Paul Strand vooraf. Maurice Vanschoenbeek, Piet Dewilde en Gerard Geerdink deelden de vierde plaats.
Bij de dames haalde Helmi van Asseldonk (archieffoto) andermaal een zege binnen. De Limburgse seniorenkampioene moest zich wel reppen om Ingrid Verherstraeten voor te blijven.
Yvonne Trapiella en Gerty Aerts verdrongen elkaar op de derde trede van het podium.
In tweede categorie greep Cyriel Van Bosstraeten de reekszege. Ludo Baeten en Jean Vanpol hielden hier Willy Valvekens en Jeu Robeerst uit de top drie.
Bij de dames topte Chantal Castro alles en iedereen. Dus ook Mia Hamers en Kristin Spaas die met de ereplaatsen aan de haal gingen. Waar Micheline Paesen en Agnes Vanhaeren net niet in slaagden.
De wedstrijd over negen holes werd door Jan Homans gewonnen. Hij ging Marcel geerts en Raymond Vroninks vooraf.






















