Golflimburg.be

Dé golf website voor Limburg en omstreken

Actueel

Kristof Ulenaers wilde in de Hulencourt Masters de nummer één van de Pro Golf Tour worden. Haalbaar, want zijn achterstand op leider Dario Antonisse was erg klein.
De Royal Limburg-pro moest die hoop vlug wegbergen.

Een pijnlijke rug, iets waar hij zowat het hele seizoen mee kampt, dwong hem na zes holes uit de wedstrijd te stappen.
Wel heeft hij al een tijdje een startticket voor de HotelPlanner Tour 2027 op zak.
Zijn doel dit seizoen.

Anthony De Schutter was in Hulencourt eveneens van de partij. Hij scoorde in die eerste ronde een 76 en is daarmee 60ste.

Kristof Ulenaers, blijkbaar helemaal genezen van zijn blindedarmoperatie, heeft in de Order of Merit van de Pro Golf Tour een erg kleine achterstand op lijstaanvoerder Dario Antonisse.

Beiden starten morgen in de Hulencourt Masters Pro Golf Tour Grand Final.

Daar wordt beslist wie op het hoogste podium van deze “Third Level Tour”  mag plaatsnemen. Een Belg of een Nederlander.
Anderen maken immers nauwelijks kans.

Op Hulencourt start eveneens Anthony De Schutter en ook vijf andere landgenoten.

Voorzitter Eddy Withofs bood op Golfforum zijn CLB-westrijd aan. Eddie is immers mede eigenaar van CLB Group die in Alken jarenlange expertise in HR, welzijn en veiligheid bundelt.

www.clbgroup.be

Het was Raf Kennes die in eerste reeks de hoofdprijs uit de handen van Eddy mocht ontvangen.

Hij won zowel netto als bruto. Yuri Luyckx en het duo Jarne De Sloovere en Gert Jan Beliën grepen de andere ereplaatsen.
Tom Heylen werd solo vijfde.

Bea Schepers bleef in tweede reeks Jos Gerits en Erwin Vandersteegen net voor.
Philippe Vanhelmont en Gert Vanherle haalden hier de top vijf.

Philip Koninkx van Avernas zette in derde categorie de thuisspelers een neus. Elke Aerts en Vincent Dehairs klommen eveneens op dat podium.

In de wedstrijd over negen holes was Miel Vandepaer weer succesrijk. Wouter Michiels en Jeroen Drijkoningen waren er aan voor de moeite.

Op Golfclub Hasselt werd iedereen in foursome de baan opgestuurd.

Het waren Hiro Utsumi en Erik Vandijck (foto samen met clubcaptain Inge Henry en David Hugaerts) die met 38 punten de zege grepen. Daarmee deden ze het twee eenheden beter dan Eks Wierinck en Johan Haesevoets.
Achter beide duo’s was het drummen want Bim Poonpol Paowana-Peter Wuyts, David Hugaerts-Els Van Bauwel en Marc Philtjens-Tom Vermassen verdrongen elkaar op de derde plaats.

In tweede reeks haalden Roel Geraerts en Bert Vermeyen (foto) het dankzij hun betere gezamenlijke handicap van Benoît Theunissen en Ruben Kerkhofs.
Gabriël Kekko en Wout Horions werden samen met Tom Broux en Gilles Bollen derde.

Alexis Lagers (foto), Aiko Brebels en Quinten Kersten vormden, in die rangorde, het podium bij de HGA Just Golf

Op Spiegelven werd een door Mardaga gesponsorde After Work-wedstrijd voor Young Adults gehouden.

Het was Hendrik Leo Hoydonckx die met 25 punten de beste kaart binnen bracht.
Raoul Houben Jr en Claudia La Rosa grepen de andere podiumplaatsen waar Stan Ruelens en Juan Garcia-Vilar net naast vielen.
Kay Tomlow en Matisse Hermans misten nipt de top vijf.

Uiteraard trok men naar de nieuwe Mardaga-restaurantvleugel om te genieten.

Dit zagen de greenkeepers gisterenochtend op Spiegelven.
De everzwijnen hadden weer toegeslagen.
Ondanks de elektrische omheining.

Supplementair werk voor hen.
De leden sprongen bij.

Over Golflimburg.be

Golflimburg.be is dé golf website voor Limburg en omstreken. Het golfgebeuren in de provincie wordt dagdagelijks in woord en beeld op deze website besproken. Wat, over de clubs heen, voor een uniek “golf Limburggevoel” zorgt.

Recente berichten

Woensdag 07 oktober 2026
Dinsdag 06 oktober 2026
Maandag 05 oktober 2026
Zondag 04 oktober 2026
Zaterdag 03 oktober 2026
Vrijdag 02 oktober 2026
Donderdag 01 oktober 2026
Woensdag 30 september 2026

Partners