Olivier Withofs in Top 40 EPD Tour
09 juli 2012
Olivier Withofs loopt momenteel de Bayreuth Open op de EPD Tour. “OW!†moest rondje 73 (+1) noteren wat goed was voor een met Michiel Hermans gedeelde 38 ste plaats.
Ook in het deelnemersveld Yevgeni Kafelnikov. De gewezen toptennisser, die in 1996 Roland Garros en drie jaar later de Australian Open won waardoor hij de wereld nummer één werd, wil het nu ook op de golfcourses maken. Wat niet meteen lijkt te lukken. De Rus moest een 84 noteren.
Alain Ooms en Rutger Roijakkers overvleugelen alles en iedereen
09 juli 2012
Gisteren stond er geen maat op het meesterschap dat Alain Ooms en Rutger Roijakkers etaleerden in de door het trio Johny Maes, Guido Timmers en Benny Munters aangeboden Jubileumwedstrijd.
Rutger en Alain vergaarden in eerste categorie uitstekende 46 punten. Vier meer dan Benny Graindourze en Willy Vanden Poel. Jaak en Kristof Ulenaers tikten als derde aan.
Het winnende duo verdiende aan de eindzege een bosmaaier... en een petje.
In tweede categorie waren Hilde en Francis Smolders (foto onderaan) aan het feest. Denis Noville en Josée Socquet werden hier runner-up.
Arno Vranken en Marie-Louise de Sonnaville moesten zich reppen om in categorie 3 Sven Socquet en Frans Cesar voor te blijven. Beide duo’s scoorden respectievelijk uitstekende 47 en 46 punten. Patrick en Hilde Dillen deden het met 44 punten eveneens erg goed.
Carine Cesar was de beste rabbit.
Ignoul –Chojnacka houden Proesmans – Willems achter
09 juli 2012
Topspanning op Golfforum Lummen. Daar moesten Frank Ignoul en Aga Chojnacka naar 48 punten reiken om de Holiday Cup in de lucht te kunnen steken.
Frank en Aga haalden het in deze scramble van topduo Benny Willems en Ben Proesmans die net één puntje te kort kwamen om hen te onttronen. Steve en Cédric Van den Bosch legden beslag op de derde plaats .
Johan en Jonas Verheyden deden dat met vierde plaats en verwezen William Baeten en Annie Vanhamel naar de vijfde stek.
Tony Jacobs en Irène Weltens winnen Hasseltse Prijs Brita
09 juli 2012
Tony Jacobs (foto) haalde vernietigend uit in de Prijs Brita. Tony rondde Flanders Nippon in 43 punten. Runner-up Rens Megens, auteur van een mooie 38 bruto, moest tegen een zes punten achterstand opkijken. Ward Narinx werd derde.
Bij de dames in categorie 1 had Irène Weltens minder voorsprong op Eliane Roorda van Eijsinga. Bij de eindafrekening haalde Irène het welgeteld met één punt van veelwinnares Eliane. Rosette Bloemen en Marie-Claire Cipriani deelden de derde plaats.
In tweede categorie gingen Ludwig Mullens en Lieselotte Cuppens met de reekszege aan de haal. Filip Van Rompaey en Anne Wambacq eisten de tweede plaats op.
Dorothy Hermans overvleugelde categorie 3 bij de dames. Haar 45 punten waren uiteraard onbereikbaar voor Daniëlle Lismont. Bij de heren was Stefan Vaes aan het feest.
Lisette Craeghs wint eerste manche Sympathie Cup
09 juli 2012
Flanders Nippon is weer aan haar zomerse Sympathie Cup begonnen. Een wedstrijdreeks die ook openstaat voor niet Flanders Nippon-leden.
Lisette Craeghs toonde zich primus in de eerste manche van die sympathieke cup. Yves Boulogne en Benny Machiels beten in eerste categorie in het zand.
Patrice Odeurs toonde zich in tweede categorie nipt de beste van Johan Mullens en Gilles Lievens.
Danny Pollet, auteur van buitengewone 54 punten, haalde het uiteraard in derde categorie waar Marie-Jo Lieten het met 47 punten het eveneens uitstekend deed.
Alex Naudts was de beste rabbit in deze Sympathie Cup.
Hugues Joannes wint Flory Van Donck Trophy
09 juli 2012
Hugues Joannes (foto), reeds beste Belg in de Telenet Trophy, heeft op Sept Fontaines de Flory Van Donck Trophy op zijn naam geschreven.
Christopher Mivis tikte als tweede beste Belg aan op een 23ste plaats. Mivis start deze week in de Montecchia Open bij het Italiaanse Parma.